NMates PB - Profil | St 7.4.2021 20:15:30
Knížky, výborně. Co tohle :-)
NRezeň 5,125 - Profil | St 7.4.2021 20:12:10
Pindˇa >> tu mám z nějakého novějšího vydání, je tam pěkně popsany plankton:-)
NRezeň 5,125 - Profil | St 7.4.2021 20:11:24
Donrybarios >> nene, to bylo něco jako ve stylu 333x jak a proč, podobné témata, akorát výrazně tenčí.
Na obálce parek halančíků Nothobranchius.
Nsimak.cz - Profil | St 7.4.2021 20:10:35
Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 7.4.2021 19:44:28 >> Jasně, Zukal byla ta třetí. Závojnatka na titulní straně mi vrátila paměť. :-)
Tyhle tři a k tomu 1000+1 rada pro rybáře a Ryby z blízka od Šimka byly základ mojí každodenní četby. :-)
NPindˇa - Profil | St 7.4.2021 20:07:13
Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 7.4.2021 19:49:09 >> 1979☺
NDonrybarios - Profil | St 7.4.2021 20:02:08
Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 7.4.2021 19:44:28 >> Asi jsi nemyslel tuto?
Nrájovec - Profil | St 7.4.2021 19:50:10
Donrybarios >> Ty jsem obě měl, bohužel zůstaly na bývalé adrese a asi nedopadly dobře:-(
NDonrybarios - Profil | St 7.4.2021 19:49:20
Postupně sem dám ještě ukázky ze své sbírky akvaristické literatury.
NRezeň 5,125 - Profil | St 7.4.2021 19:49:09
Donrybarios >> ses druhej:-)
Ale pravda, já nedal fotku:-)
Jj, Rataje mám taky.
NDonrybarios - Profil | St 7.4.2021 19:46:45
Pro mě byly základními pilíři při pronikání do tajů akvaristiky tyto dvě publikace. Mám spoustu další literatury české i zahraniční ale k těmto knihám jsem se vracel nejčastěji, je to na nich také vidět, třeba ten Rataj už nemá ani přední stranu obálky.
NRezeň 5,125 - Profil | St 7.4.2021 19:44:28
simak.cz >> byly ještě akvarijní ryby od r.zukala.
A pak taková tenčí, s obrázkem parku halančíků na obálce.
Všechno to mám na půdě. Jednou to snesu dolů:-)
Jako sou tam informace, který se v dnešní době nedají sehnat...
Nsimak.cz - Profil | St 7.4.2021 18:48:23
Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 7.4.2021 14:33:04 >> Já měl v dětství tři bible. Dvě jsem vylovil z paměti, na tu třetí si nemůžu vzpomenout. Tam bylo všechno.
NRezeň 5,125 - Profil | St 7.4.2021 15:35:52
Donrybarios >> asi jo, už nevím, jak sme k tomu přišli:-)
V Krásový sem historicky taky párkrát byl.
NDonrybarios - Profil | St 7.4.2021 15:26:39
Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 7.4.2021 14:33:04 >> Ta byla k mání v některých prodejnách zdarma (třeba v Krásový na Žižkově), možná bych jí taky ještě někde vyhtabal :-)
NRezeň 5,125 - Profil | St 7.4.2021 14:33:04
Sem si ji a stáhnul od rodičů, ta publikace je stejně stará jako já:-), díry jsou tam po obrázcích které jsem si výstřihl a dál do žákovské..., Chodil sem s tím i spát:-)
NDonrybarios - Profil | Út 6.4.2021 23:39:18
rájovec >> Příště se jich už povede určitě víc :-)
NRezeň 5,125 - Profil | Ne 4.4.2021 19:58:18
Donrybarios >> na plankton teď nejezdím každý den, kupodivu:-)
Nrájovec - Profil | Ne 4.4.2021 18:23:32
Donrybarios >> Všichni pletou pomlázky:-). Jinak hlásím, že z výtěru(divný slovo :-)) ancistrusů přežil jeden. Je čilej a krásně puntikovanej :-))
NF. - Profil | Po 29.3.2021 19:27:22
Vzal jsem od známého co rušil akvárko cucaky a teda koukám jako blázen. Takový pupek při cca 6ti cm? Nemůže mít nějakou breberku? Vodnatelnost? Dá se to poznat?