Diskuse k článku: Akvaristika a Teraristika
16.3.2009Kategorie: AKVA a TERA
NPetr Z. Vedro - Profil | Ne 26.4.2020 20:28:50
NPetr Z. Vedro - Profil | Ne 26.4.2020 18:56:29
NDědek - Profil | St 22.4.2020 21:11:50
draveček >> Zítra jedeme s Fouňou na Vrbici, tak doufám, že potaháme násadu :-))
Nrájovec - Profil | St 22.4.2020 20:58:34
draveček >> Pěkný, ten Echinodorus, to je Ovalis nebo ta větší varianta? Jestli někdy zkusím krevetky, rád bych ho tam použil.
Nvokounek - Profil | St 22.4.2020 20:55:09
draveček >> ak sa dobre pamatám ty máš tie krásne Kongáče
Ndraveček - Profil | St 22.4.2020 16:48:48
Tak rostlinky od Rataje dorazily opravdu v dobré kondici, tak jsem s nimi dnes osazel akvárium a až se pročistí, pošlu fotečku 😉přikoupil jse m tekute co2, tak snad to pomůže k růstu.
NRezeň 5,125 - Profil | St 22.4.2020 12:24:42
Flicek >> ne, myslím nálevníky na povrchu, jako je costia, tetrahymena apod.
NFlicek - Profil | St 22.4.2020 11:45:29
vokounek >> Vsechno se pozna casem🤔Ale v druhem akvarku mam Japonicy a tam je to bez problemu a voda ma stejne parametry.
NFlicek - Profil | St 22.4.2020 11:43:07
Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 22.4.2020 10:56:48 >> Jeste chci vyzkouset vodu ze studanky,tak uvidime.Nalevnik by sel prece videt ne?Voda je cista.Skoro vsechny jsem mel od jednoho pana a mohly byt nejak nemocne nebo neco a casem se to projevilo a nakazily i zbytek.


načítám...





